Sobota pływacka 2019

SOBOTY PŁYWACKIE 2019

Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie "Primusa" godnie reprezentowali naszą szkołę na zawodach pływackich, które odbywają się na Basenie Olimpijskim Floating Arena w Szczecinie. Sportowcy zostali podzieleni na dwie tury, odpowiednio dla klas 2-4 oraz 5-7. W każdej kategorii wiekowej, ku zadowoleniu wszystkich, a w szczególności uczniów i trenerów, nasza szkoła odnosiła niemałe sukcesy. Podziękowanie składamy również naszym niezawodnym kibicom - rodzicom, którzy dzielnie wspierali naszych zawodników w sobotnich zawodach.
Gratulujemy naszym pływakom, a w największym stopniu tegorocznym debiutantom. Czekamy na kolejne sukcesy już wkrótce!

Dane teleadresowe

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
ul. Monte Cassino 27, 70-467 Szczecin

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy sekretariat @ szkolaprimus.pl

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń