BLOG NSP Primus

Nasze Sukcesy

Marsz na Orientację z okazji Dnia Europy

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

9 Maja 2019

Marsz na Orientację dla klas IV-VIII z okazji Dnia Europy

Zadanie polegało na pokonaniu 4-kilometrowej trasy w rozkwitającym wiosenną zielenią Parku Kasprowicza i odnalezieniu zaznaczonych na mapie punktów kontrolnych. Po ich odkryciu uczniowie wykonywali zadania inspirowane wartościami wspólnymi dla wszystkich Europejczyków. Należało pokazać w formie żywych obrazów RÓWNOŚĆ, a także zastanowić się, co to jest GODNOŚĆ i od czego ona zależy, a od czego nie. Następnie trzeba było przeprowadzić spełniające standardy wybory oraz sporządzić z parkowych skarbów napis będący nazwą najwyższej władzy sądowniczej wspólnej dla obywateli Unii. Na mecie należało odśpiewać hymn Unii Europejskiej.

Dane teleadresowe

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
ul. Monte Cassino 27, 70-467 Szczecin

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy sekretariat @ szkolaprimus.pl

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń