BLOG NSP Primus

Aktualności

Previous Next

Zawieszenie zajęć dydaktycznych

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szanowni PaństwoOrgan Prowadzący Niepubliczną Szkołę Podstawową Primus informuje, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.

Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak
i niepubliczne, a zatem i nasza placówka, nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W dniu 12.03.2020 r. istnieje możliwość zorganizowania zajęć opiekuńczych dla uczniów, którym rodzice nie będą w stanie zapewnić opieki w domu, w godzinach od 7.30 do 15.00. Bardzo proszę zgłosić u koordynatora bądź w sekretariacie takie przypadki.

Od 13 do 25 marca br. Niepubliczna Szkoła Primus będzie zamknięta.

O wszelkich zmianach czy ewentualnym przedłużeniu czasu zamknięcia szkoły będą Państwo informowani. Nauczyciele na bieżąco będą przekazywać materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy w domu drogą mailową.

Z poważaniem Edyta Majcher

Dyrektor NSP PRIMUS

Dane teleadresowe

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
ul. Monte Cassino 27, 70-467 Szczecin

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy sekretariat @ szkolaprimus.pl

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń