BLOG NSP Primus

Aktualności

Previous Next

Święto Babci i Dziadka

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Święto Babci i Dziadka to dni niezwykłe, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ukochanych babć i dziadków. To chwile pełne wzruszeń i radości.
W dniach 28-30 stycznia klasy 0-3, pod opieką wychowawców, przygotowały wspaniałe inscenizacje z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście tłumnie się zjawili, by wziąć udział w uroczystościach. Na wstępie pani Dyrektor Edyta Majcher przywitała gości ciepłymi słowami oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.
Najważniejszą częścią uroczystości były występy naszych wspaniałych uczniów. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoje rozmiłowanie i szacunek oraz podziękować dziadkom za ich bezcenną miłość.
Spotkania uwieńczone zostały prezentami i upominkami dla dziadków, wspólnym tańcem, pokazem multimedialnym czy miłą rozmową.

Dane teleadresowe

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
ul. Monte Cassino 27, 70-467 Szczecin

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy sekretariat @ szkolaprimus.pl

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń