BLOG NSP Primus

Aktualności

Kiermasz świąteczny 2019

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

17 grudnia odbyło się spotkanie świąteczne, któremu towarzyszył kiermasz prezentów bożonarodzeniowych. Były m.in. stroiki na stół wigilijny, wieńce na drzwi, zawieszki i bombki na choinkę, pierniki, płyty z kolędami, maskotki świąteczne i wiele innych rzeczy. W kawiarence można było porozmawiać i miło spędzić czas przy filiżance herbaty lub kawy oraz kawałku ciasta.

Fundusze zebrane podczas spotkania były przeznaczone na Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Dane teleadresowe

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
ul. Monte Cassino 27, 70-467 Szczecin

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy sekretariat @ szkolaprimus.pl

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń