BLOG NSP Primus

Aktualności

Previous Next

Warsztaty muzealne "Przy świątecznym stole"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Klasa pierwsza uczestniczyła w warsztatach muzealnych "Przy świątecznym stole". Boże Narodzenie - polskie tradycje i zwyczaje" zorganizowanych przez Muzeum Narodowe w Szczecinie. Podczas zajęć pierwszoklasiści zapoznali się z polskimi tradycjami obchodzenia świat Bożego Narodzenia, dowiedzieli się skąd wzięła się choinka, czy istnieje Święty Mikołaj, czym są maszkary i czy zwierzęta przemawiają tylko raz w roku. Zajęcia były wzbogacone o liczne eksponaty muzealne.

Dane teleadresowe

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
ul. Monte Cassino 27, 70-467 Szczecin

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy sekretariat @ szkolaprimus.pl

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń