BLOG NSP Primus

Aktualności

Previous Next

Gry planszowe

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Gry planszowe służą rozwojowi umiejętności społecznych. Dzieci grając w nie muszą zaakceptować określone zasady i porządek, uczą się cierpliwości. Gry planszowe są nieocenionym sposobem kształtowania charakteru, uczą dzieci nie tylko tego, jak radzić sobie z sukcesem, ale i z porażką. Ponadto wdrażają dzieci do zdrowej rywalizacji i wpajają uczciwość. Więc grajmy jak najczęściej, klasa 2 na pewno będzie o tym pamiętać.

Dane teleadresowe

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
ul. Monte Cassino 27, 70-467 Szczecin

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy sekretariat @ szkolaprimus.pl

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń