BLOG NSP Primus

Aktualności

Wizyta nauczycieli z Litwy

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

7 października dzięki Stowarzyszeniu Media Dizajn gościliśmy w naszej szkole nauczycielki z Litwy, które odwiedziły nas w ramach programu Erasmus. Prezentowaliśmy narzędzia internetowe i multimedialne, które wykorzystujemy na lekcjach języka angielskiego.

Klasa 4 na zajęciach z realioznawstwa zabrała naszych gości w wirtualną podróż po Londynie, w trakcie której utrwaliliśmy znajomość głównych zabytków i ważnych miejsc w tym mieście. Z kolejnego filmu dowiedzieliśmy się, jakimi środkami transportu można się tam poruszać.

Na standardowej lekcji angielskiego wzbogacaliśmy słownictwo z zakresu szkoły wykorzystując ciekawe aplikacje. Klasa 6 b utrwaliła materiał gramatyczny w ćwiczeniach online. Obie klasy przeprowadziły z paniami wywiad w języku angielskim na temat ich codziennego życia i pracy w szkole na Litwie.
Dziękujemy za odwiedziny i czekamy na kolejne fascynujące spotkania międzynarodowe

Dane teleadresowe

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
ul. Monte Cassino 27, 70-467 Szczecin

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy sekretariat @ szkolaprimus.pl

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń