BLOG NSP Primus

Aktualności

Wizyta w Baszcie Siedmiu Płaszczy

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na zaproszenie rodziców Olivera klasa 1 miała niepowtarzalną okazję zwiedzić miejsce kojarzone ze Szczecinem - Basztę Siedmiu Płaszczy i wziąć udział we wspaniałym interaktywnym przedstawieniu przybliżającym nam jedną z kilku legend związanych z tym magicznym miejscem.
Dzieciaki wcieliły się w rolę księcia Bogusława, jego żony Anny Jagiellonki, królewskiego krawca oraz pozostałych postaci. Mogliśmy wejść również na sam szczyt wieży i oglądać Szczecin z wysokości.
To było bardzo ciekawe doświadczenie i na długo zostanie w pamięci naszych uczniów. Dziękujemy Państwu Drońskim za pomysł i zaproszenie nas w to wspaniałe miejsce, gdzie można było chociaż na chwilę cofnąć się o około 700 lat i poczuć magię tego miejsca.

Dane teleadresowe

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
ul. Monte Cassino 27, 70-467 Szczecin

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy sekretariat @ szkolaprimus.pl

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń