BLOG NSP Primus

Aktualności

Delfinada 2019

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

DELFINADA 2019

Coroczne święto pływackie Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Primus" dla klas 0-3 przyniosło jak zawsze mnóstwo emocji i pozytywów.

Dzieci z klas 1-3 uczestniczyły 21 maja w wewnątrzszkolnych zawodach pływackich. Każdy uczeń w klasie miał do wykonania trzy pływackie zadania. Sportowcy byli mocno przejęci od samego początku zawodów, aż do "koronacji" i uhonorowania zwycięzców.

22 maja nasi najmłodsi szkolni pływacy pokazali swoje umiejętności na basenie. Wszystkie dzieci z wypiekami na twarzy i niemałym zaangażowaniem uczestniczyły w prezentacji swoich umiejętności, które nabyły i doskonaliły w bieżącym roku szkolnym pod okiem naszych trenerów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, podziękowania składamy na ręce kibiców, którzy swoim dopingiem wykazali niezwykłe wsparcie dla swoich pociech.

Duma rozpiera! Do zobaczenia za rok!

Dane teleadresowe

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
ul. Monte Cassino 27, 70-467 Szczecin

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy sekretariat @ szkolaprimus.pl

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń