BLOG NSP Primus

Aktualności

Dzień Zerówkowicza

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Dzień Zerówkowicza
W kwietniu najmłodsi uczniowie Primusa obchodzili swoje święto, czyli Dzień Zerówkowicza. W tym szczególnym dniu uczniowie klasy "0" zabrali zaproszonych gości w podróż magicznym pociągiem po najbardziej znanych bajkach takich jak: Pszczółka Maja, Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Smerfy. Młodzi aktorzy znakomicie prezentowali swoje role występując w kolorowych kostiumach. Przedstawienie wszystkim się podobało, o czym świadczyły gromkie brawa. 

Dane teleadresowe

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
ul. Monte Cassino 27, 70-467 Szczecin

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy sekretariat @ szkolaprimus.pl

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń