BLOG NSP Primus

Dowiecie się tu między innymi o ważnych wydarzeniach w naszej szkole, naszych osiągnięciach a także o nowościach i wszelkich zmianach dotyczących szkoły

Dzień Języka Angielskiego – 8 czerwca

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dzień Języka Angielskiego – 8 czerwca

Klasy starsze przygotowały prezentacje o niektórych krajach posługujących się językiem angielskim jako urzędowym, m.in.: Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Australii. Przenieśli nas do najbardziej znanych miast USA: Nowego Jorku, San Francisco i Los Angeles. Przybliżyli liczne ciekawostki o znanych miejscach, m.in. Stonehenge i Hollywood.

Wszyscy uważnie słuchali, bo każda prezentacja kończyła się quizem, w którym można było za prawidłową odpowiedź wygrać słodką nagrodę. Chętnych do udziału w konkursach, jak się łatwo domyślić, nie brakowało 😀

Młodsze klasy pokazały przedstawienie o podróżach Blabbersów. Było dużo humoru, tańca i śpiewu. 

Dane teleadresowe

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
ul. Monte Cassino 27, 70-467 Szczecin

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy 91 480 81 00

  • dummy sekretariat @ szkolaprimus.pl

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń