01-11-2017

01-01-2018

Nowy Rok

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnościami, dowiecie się tu między innymi o ważnych wydarzeniach w naszej szkole, naszych osiągnięciach a także o nowościach i wszelkich zmianach dotyczących szkoły.

Bezpieczni na drodze.

2017-10-06 20:59:58

Pierwszy tydzień października to dla uczniów klas młodszych czas na utrwalenie wiadomości i umiejętności dotyczących uczestnictwa w ruchu drogowym.

Spełnione marzenie Huberta

2017-09-29 13:37:01

Primusowa społeczność wspomogła "Fundację Mam Marzenie" O spełnieniu marzenia Huberta możemy przeczytać na stronach Fundacji.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

2017-09-27 20:14:02

Dnia 27.09.2017 w NSP „Primus” odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Uczniowie oddawali głos na kartach do głosowania, na których umieszczone były nazwiska kandydatów. Wybory odbyły się pod bacznym okiem komisji złożonej z nauczycieli i uczniów. Po skończonych wyborach nastąpiło komisyjne otwarcie urny wyborczej i przeliczenie głosów. Do udziału w wyborach kandydaturę zgłosiło 5 uczniów. Uprawnionymi do głosowania byli uczniowie klas IV-VI.
W głosowaniu wzięło udział 63 uczniów oraz 5 nauczycieli Każdy głosujący oddał jeden głos na wybranego przez siebie kandydata. Największą liczbę 32 głosów otrzymał Maksymilian Sobejko. Uzyskane głosy umożliwiły  objęcie funkcji przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Zastępcą przewodniczącego  została  Maja Zimnicka 24 głosy.
G R  A T U L A C J E !
Opiekę nad Samorządem Uczniowskim w roku szkolnym2017/18 sprawują  panie Ewa Masojć
i  Elżbieta Konstantinidis

Dnia 27.09.2017 w NSP „Primus” odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

W głosowaniu wzięło udział 63 uczniów

Primus przebiegł 737 kilometrów.

2017-09-23 18:29:27

Biegamy latamy
Jak co roku 23 września bawiliśmy się wspólnie na naszej cyklicznej imprezie pod hasłem „Biegamy-latamy”.
Celem imprezy jest integracja dzieci, rodziców i nauczycieli, dobra zabawa na świeżym powietrzu, a co najważniejsze, podczas naszego spotkania zbieramy pieniądze dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci. W tym roku zabawę rozpoczęliśmy o godzinie 11, po krótkiej odprawie dzieci wraz z rodzicami udały się do biura zawodów po karty startowe, na których zbierały znaczniki, informujące o ilości przebiegniętych kilometrów. Niektórzy rozpoczęli zabawę od degustacji przygotowanych przez klasy smakołyków, ale koniec końców każdy uczestnik imprezy znalazł się na trasie biegowej i pokonywał kolejne kilometry, oraz własne słabości.
Jednak degustacja smakołyków i bieganie to nie wszystko. Uczestnicy zabawy mogli własnoręcznie wykonać mini latawce, piłeczki na gumce, pomalować twarz i pobawić się w sportowym kąciku.
Podsumowując, przebiegliśmy razem 737 kilometrów, to jak ze Szczecina do Lublina, tym samym zebraliśmy 1562,74 zł.
Serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok!

Serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok!

Polatamy! Pobiegamy!

2017-09-23 12:54:12